Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupić okna?

Utworzony przez Juego, 23 marca 2014 r. o 20:07
Jak planujesz kupno okien to zobacz sobie na ***s://vitopolska.com/ . Realizowali u mnie wszystkie okna w domu jednorodzinnym i ogólnie cenowo wysz ło to bardzo dobrze, jakościowo też jest ok, jestem zadowolony z tych okien więc mogę ich polecić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pana Rafała z ul. Rusałki i jego firmę Lux Dom. Bardzo uczciwi, solidne podejście do montażu. Trzymają się ustalonych terminów. Nie było żadnych problemów z kontaktem. Jestem w 100% zadowolony z ich pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z całym przekonaniem mogę polecić firmę Drutex. Nie bez powodu są uznaną marką na rynku. W zeszłym roku zakupiliśmy u nich okna PVC Iglo 5. Są one bardzo wytrzymałe, świetnie spełniają funkcję bariery izolacyjnej zarówno pod względem termicznym jak i akustycznym. Wyróżniają się nowoczesnym designem, a wybór kolorystyki jest bardzo duży. Produkt wysokiej jakości w przystępnej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Trebuchet MS'; color: #000000} span.s1 {font-kerning: none} W Jabłonnej działa bardzo solidny producent okien i drzwi w systemach Schuco – Oknostyl. Zamawialiśmy u nich okna do dwóch domów i wszystko przebiegło zgodnie z planem, a same okna są wykonane z dużą dbałością o szczegół. Zamawialiśmy okna w innej okleinie od strony zewnętrznej, a innej od wewnątrz i zależało nam na estetyce samego łączenia, dobrze sobie poradzili i wszystko wygląda idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak kupowa łem okna to sprawdzałem różne firmy i ostatecznie najlepiej wypadła oferta ***s://vitopolska.com/ , mieli w łaściwie najlepsze ceny i w sumie nowoczesne mechanizmy w oknach więc można oczekiwać, że to dobra jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz sobie firmę twoje-okna.com. Można tam PORÓWNAĆ CENU OKIEN u kilku sprzedawców. Warto sprawdzić ich usługę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Lux Dom i Pana Rafała. Specjaliści od okien i drzwi. Duży wybór i bardzo konkurencyjne ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie na ul. Rusałka 4B mieści się punkt sprzedaży firmy Jezierski. Myślę, że warto ich odwiedzić, gdyż mają w ofercie bardzo solidne i estetyczne okna na systemach Schuco, które spełniają rygorystyczne kryteria energooszczędności czy też ochrony akustycznej. Jest w czym wybierać, są w stanie wyprodukować dowolnego rodzaju okno i to w bardzo szerokiej gamie kolorów: ***s://***jezierski.com.pl/drzwi-okna-pcv/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...